Portal Olecka

Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Konsultacje społeczne projektu Programu Litwa-Polska 2014-2020
31.07.2014  /  Józef Kunicki;

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska 2014-2020.
Celem konsultacji jest zebranie opinii i uwag na temat proponowanych kierunków wsparcia, zapewnienie możliwości uczestnictwa wszystkich zainteresowanych podmiotów w pracach nad programem i udoskonalenie projektu dokumentu przed złożeniem go do Komisji Europejskiej.
Uwagi do projektu Programu można zgłaszać do 2 września poprzez wypełnienie formularza on-line zamieszczonego na stronie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju: https://konsultacje.mrr.gov.pl/. W załączniku przekazuję plik z wersją roboczą dokumentu w języku polskim. Wszystkie uwagi zgłoszone w czasie konsultacji zostaną rozpatrzone przez międzynarodową grupę roboczą podczas prac nad ostateczną wersją Programu na lata 2014-2020.
W sierpniu w Ełku odbędzie się seminarium regionalne prezentujące projekt Programu. Zaproszenie i formularze zgłoszeniowe pojawią się już wkrótce na regionalnej stronie internetowej Warmii i Mazur: www.portal.warmia.mazury.pl. Obszarem kwalifikowanym Programu w województwie warmińsko-mazurskim będzie podregion ełcki, czyli powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, olecki, piski, węgorzewski oraz miasto Ełk.
Proszę o umieszczenie informacji o konsultacjach na Państwa stronie internetowej oraz przekazanie jej poszczególnym komórkom i jednostkom organizacyjnym w Państwa JST.
 
Z poważaniem,
 
Mateusz Ropiak
Podinspektor
 
Departament Polityki Regionalnej
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR