Portal Olecka

Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Pytania o rekrutację do szkół po reformie oświaty
grafika
31.03.2017  /  Józef Kunicki;

W związku z licznymi pytaniami rodziców uczniów uczących się w klasach III i VI w Szkole Podstawowej nr 1 w Olecku oraz Szkole Podstawowej nr 3 w Olecku o miejsce ich edukacji w przyszłym roku szkolnym, tj. 2017/2018, informujemy, że Rada Miejska w Olecku uregulowała te kwestie w stosownej uchwale.

Uczniowie obecnych klas III i VI uczący się w SP 1 oraz SP 3, zamieszkali w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku powinni  przenieść się do SP 2, by tam kontynuować naukę odpowiednio od klasy IV do VIII i od klasy VII do VIII. 

Do Szkoły Podstawowej nr 2 w Olecku będą  uczęszczać  dzieci z ulic: Armii Krajowej, Chopina, Gołdapskiej, Gdańskiej, Słowiańskiej, Czerwonego Krzyża, Sokolej, Spacerowej, Wiejskiej, Kopernika,11 Listopada, Ludowej, Składowej, Moniuszki, Kiepury, Wieniawskiego, Leśnej, Sportowej, Sembrzyckiego, Paderewskiego, Szymanowskiego, Letniej, Parkowej, Klonowej, Kasztanowej, Brzozowej, Dębowej, Akacjowej, Wierzbowej, Grabowej, Andrzeja Legusa, Janusza Pawłowskiego, Mariana Szeremety, Parku, Jeziornej, Stromej, Partyzantów, Zamkowej, Placu Zamkowego oraz miejscowości: Imionki, Skowronki, Możne, Raczki Wielkie, Nowa Wieś od nr 1 do 18, Szczecinki, Dąbrowskie – osada, Dworek Mazurski i Przytuły.

Uczniowie obecnie uczący się w klasach II i III oraz IV i V pozostają w szkole, w której dotychczas realizują obowiązek szkolny.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR