Portal Olecka

Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Projekt Strategii Upowszechniania Kultury Fizycznej w Gminie Olecko na lata 2014 – 2020
22.08.2014  /  Józef Kunicki;

Strategia upowszechniania kultury fizycznej

Burmistrz Olecka
zaprasza na spotkania poświęcone Strategii Upowszechniania Kultury Fizycznej w Gminie Olecko na lata 2014 – 2020. Dokument zawiera opis lokalnych uwarunkowań upowszechniania kultury fizycznej, ocenę stanu aktywności fizycznej mieszkańców, realizowanych zajęć wychowania fizycznego w szkołach, koncepcję działania, długookresowe cele, kierunki i zadania do realizacji. Ujęte w Strategii zapisy mogą być modyfikowane w zależności od zmian zachodzących w otoczeniu, pozyskiwania zasobów i środków niezbędnych do realizacji tych celów.  

Upowszechnianie kultury fizycznej dotyczy wszystkich mieszkańców gminy, dlatego ważne jest zaangażowanie jak najszerszego gremium do tworzenia Strategii rozwoju tej dziedziny życia społecznego i aktywnego udziału mieszkańców, w tym przedstawicieli środowisk samorządowych, organizacji pozarządowych, sportowców, młodzieży, środowiska medycznego, środowiska biznesu w prowadzonych konsultacjach społecznych.

Spotkania będą odbywały się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku  dnia 2 września 2014r. o godz. 16.00 (spotkanie prezentacyjne) oraz 4 września 2014r. o godz. 16.00 (debata publiczna podsumowująca opiniowanie projektu Strategii).

Projekt Strategii Upowszechniania Kultury Fizycznej w Gminie Olecko na lata 2014 – 2020 został przygotowany w okresie od marca do sierpnia 2014r. przez pracowników Urzędu Miejskiego, podległych jednostek oraz przedstawicieli sektora społecznego w ramach bieżącej działalności samorządu Gminy Olecko.

Opinie i uwagi do projektu Strategii  można zgłaszać do 3 września 2014 roku pisemnie na formularzu zamieszczonym na w/w stronach internetowych  dostarczając  na adres Plac Wolności 1, pokój nr 5, lub przesyłając drogą elektroniczną na adres bądź też pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Miejski w Olecku, 19-400 Olecko, Plac Wolności 3.

Burmistrz Olecka Wacław Olszewski oraz Realizatorzy projektu - Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. Św. Łukasza w partnerstwie z Powiatem Oleckim

Stadion Boisko Hala Lega Hala Lega

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR